عکس ایستگاه مترو مهدیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو مهدیه (محله آگاهی، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی

موقعیت ایستگاه مترو مهدیه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب منطقه در محله آگاهی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو مهدیه (ایستگاه مترو) در محله آگاهی تهران و خیابان ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری رازی و همچنین مهدیه تهران، پیشرو پارت محسنی، ورودی مترو ایستگاه مهدیه، قلیان حاج اوغلی قدرت و مرکز تی وی اس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده مهدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو راه آهن
  (5.0)
  شوش، میدان راه آهن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو مهدیه

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
   شنبه 29 بهمن ماه 1401

   یستگاه مترو مهدیه ایستگاه تقاطعی میان خطوط ۳ و ۷ متروی تهران است. این ایستگاه در تقاطع خیابان‌های مولوی و ولی‌عصر نزدیک مهدیهٔ تهران قرار دارد.

   2
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو مهدیه ندارد.
  neshan logo