info
عکس امور منابع اب تهران و پردیس
category

امور منابع اب تهران و پردیس (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی امور منابع اب تهران و پردیس

امور منابع اب تهران و پردیس (اداره و سازمان دولتی) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان دکتر فاطمی، حجاب، سازمان آب واقع شده است. این اداره یکی از شصت اداره و سازمان دولتی در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، بیمارستان یاس سپید، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین هتل ورزش، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، فست فود شیلا، خانه والیبال تهران و مرکز بهداشت فاضل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده امور منابع اب تهران و پردیس واقع شده‌اند:

 • ساختمان شهید رجایی وزارت کشور (سازمان امور اجتماعی)
  بزرگراه شهید گمنام، دوم
 • شرکت گاز
  انقلاب اسلامی، قدس، شفیعی
 • ساختمان گروه‌های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش تهران
  ولیعصر، طالقانی، دستخوش
 • شرکت ملی نفت ایران (مرکزی چهاردهم)
  بلوار کشاورز، فلسطین، بین فیروز دهقان و غزایی عتیق
 • سامانه بازنشستگی علوم پزشکی
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، طالقانی، بین قدس و فریمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید ۱۳۷۰ (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی امور منابع اب تهران و پردیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد امور منابع اب تهران و پردیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه امور منابع اب تهران و پردیس ندارد.
  neshan logo