info
عکس آزمایشگاه سپهر
category

آزمایشگاه سپهر محله طیب، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی

درباره‌ی آزمایشگاه سپهر

آزمایشگاه سپهر (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله طیب تهران و خیابان طیب واقع شده است. این مکان یکی از دو آزمایشگاه تشخیص طبی در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و پاساژ زمرد و همچنین چلو کبابی خان بابا، مسجد اباذر، پایتخت 0912 وموبایل (نمایندگی همراه اول)، هنرستان دخترانه کوثر و معاونت اجتماعی منطقه 15 قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد آزمایشگاه سپهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سید مهدی طباطبائی طراح
  پنجشنبه 16 دی ماه 1400

  آزمايشگاه پزشکي سپهر بعنوان يكي از آزمايشگاه هايي كه بر توسعه فني و رضايت بيماران تاكيد دارد بر آن است تا با استقراراستاندارد مديريت کيفيت ISO 9001 بازنگري سال ۲۰۰۸در راستاي ارتقاء سيستم هاي مديريت خود گام بردارد . رئوس اصلي خط مشي آزمايشگاه پزشکي سپهر براي استقرار اين سيستم عبارت است از: بند یک: ترویج فرهنگ مدیریت کیفیت و ارتقا برنامه‌های آموزشی در جهت بهبود مستمر اثربخشی نظام مدیریت کیفیت بند دو: تمرکز بر انتظارات بیماران مراجعه کننده،ازمایشگاهها و پزشکان همکار بند سه: ارتقاء کیفی و کمی ارائه خدمات آزمایشگاهی برای تأمین انتظارات مشتریان بند چهار: بهبود مستمر ارائه خدمات آزمایشگاهی و افزایش بهره وری از آنجا ئيكه ، حفظ و نگهداري سيستم و در نهايت بهبود مستمر آن ، بدون همكاري و همدلي كاركنان محترم ممكن نمي باشد ، لذا از كليه همكاران انتظار دارد كه با درك مفاهيم مندرج در اين خط مشي ، از توانائي خويش براي تحقق اهداف ياد شده استفاده نموده و در جهت ارتقاء فردي و اعتلاي فعاليت هاي آزمايشگاه اهتمام ورزند . همچنين مستدعي است اين سيستم را به منظور مناسب بودن با مقاصد سازمان و نيز هماهنگي با پيشرفتهاي سازمان هرساله مورد بازنگري قرار دهيد.

  1

سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه سپهر واقع شده‌اند:

 • سونوگرافی قریشی
  (4.5)
  خاوران، قریشی
 • آزمایشگاه دکتر عزیزپور (ملودی)
  (5.0)
  خاوران، مشهد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید مهدی طباطبائی طراح (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه سپهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه سپهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه سپهر ندارد.
  neshan logo