info
عکس میدان امامزاده قاسم
category

میدان امامزاده قاسم محله امامزاده قاسم، تهران

درباره‌ی میدان امامزاده قاسم

میدان امامزاده قاسم (میدان) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان امامزاده قاسم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چارچیز، کافه لاوا، مرکز خدمات جامع سلامت امامزاده قاسم، امامزاده قاسم و اتو شمرون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد.سایر میدان‌های که در محدوده میدان امامزاده قاسم واقع شده‌اند:

 • میدان شناسا
  مقدسی، میری، امامزاده قاسم، قادری، زبردست جنوبی، بین ایجادی و نوریزاده
 • میدان آبک
  (3.7)
  صادقی قمی، بوکان، میدان آبک
 • میدان دربند
  (4.7)
  میدان دربند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان امامزاده قاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان امامزاده قاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان امامزاده قاسم ندارد.
  location استان تهران، تهران، باهنر، مقدسی، میری، امامزاده قاسم، بین قوام و ذوالفقار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo