info
عکس ایستگاه اتوبوس توحید
category

ایستگاه اتوبوس توحید محله توحید، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توحید

ایستگاه اتوبوس توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله توحید تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین اغذیه نشاط - شعبه مرکزی، احمد بی، سبز کوش نگین، کفش ملی و موسسه فرزان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توحید تهران

ایستگاه اتوبوس توحید تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله توحید پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ستارخان، بین فرشته و میرصالحی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس توحید تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مدافعان سلامت است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی همراه قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس توحید تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  توحید، بین کریمیان و وثوق
 • ایستگاه اتوبوس ارومیه
  توحید، بین ارومیه و گلچین
 • ایستگاه اتوبوس دژبان
  دکتر فاطمی، نرسیده به جمالزاده
 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  بلوار کشاورز، جمالزاده شمالی، بین واحدی و جلال زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توحید ندارد.
  neshan logo