info
عکس ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده
category

ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده

ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ، بیمارستان قدس، موزه حسن پور و پاساژ ارشاد و همچنین طباخی بره ناقلا، گاراژ حبیب خان، بانک ملت شعبه سه راه ادبجو، مسجد المهدی(کله ای ها) و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده اراک

ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده اراک در شهر اراک، محله بافت تاریخی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قائم مقام فراهانی، بین عمار یاسر و بزرگمهر قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اکباتان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل عابر پیاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنارگذرسیاوش امیر
  میرزای شیرازی شمالی، بین مقداد 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس مسجد محمودیه
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سیدها رفت
  بلوار امام خمینی، بین میرهاشمی و مقداد
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران
  جلال آل احمد، بین تفرش و داوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده ندارد.
  neshan logo