info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس محله قالیشویی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس

ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس (ایستگاه اتوبوس) در محله قالیشویی شیراز و کندرو بلوار رحمت غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قالیشویی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شقایق و مجتمع کشاورزی زمانی و همچنین درمانگاه شبانه روزی پردیس، سوپر مارکت ستاره، نانوایی سنگک، آرایشی بهداشتی خورشیدی و داروخانه دکتر نجیبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس شیراز

ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله قالیشویی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار رحمت غربی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی صفایی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه پردیس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یادگار امام
  بلوار امیرکبیر، بین شهید فلاحی و بلوار کاج
 • ایستگاه اتوبوس یقطین
  بلوار پاسارگاد غربی، بین شهید فرزدقی و یقطین
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز باهنر
  شهید باهنر جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط J.HSNT (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه پردیس ندارد.
  neshan logo