info
عکس مسجد و حسینیه حضرت قائم
category

مسجد و حسینیه حضرت قائم محله کارتن سازی، یزد

مسجد

درباره‌ی مسجد و حسینیه حضرت قائم

مسجد و حسینیه حضرت قائم (مسجد) در محله کارتن سازی یزد و بلوار آزادشهر، شهید سرتیپ واعظ، شهید فرقانی واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر ملت (شعبه آزادشهر) و همچنین مسجد امام حسن عسکری، خودپرداز بانک دی (یزد)، آرایشگاه گلپسند، خرازی صاحب و پیش دبستانی حکمت قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد و حسینیه حضرت قائم واقع شده‌اند:

 • مسجد ابوالفضل
  شهید دهقان، شهید ضیا زارع گاریزی، کوچه 16 مسجد ابوالفضل، بین حسینیه 15 و بن بست علیرضا دهقان
 • مسجد صاحب الزمان
  آزادگان، شهید موحدین 4، محمد رضا شکری
 • مسجد الزهرا
  آزادگان، دوازدهم
 • مسجد باب الحوایجین کربلا
  شهید جوکار، شهید محمدعلی پارساییان
 • مسجد و حسینیه حضرت قائم
  بلوار آزادشهر، شهید سرتیپ واعظ، امیرکبیر8، بین بن بست چهارم امیرکبیر8 و بن بست دوم امیرکبیر8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط موقوفه مجازی مسجد عشاق ۱ (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 02 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد و حسینیه حضرت قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 02 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد و حسینیه حضرت قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد و حسینیه حضرت قائم ندارد.
  neshan logo