info
عکس تمیز
category

تمیز محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی تمیز

تمیز (کافی‌شاپ) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان پامنار واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهارده کافی‌شاپ در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شمس العماره و بازار بزرگ رضا و همچنین تیمچه اکبریان، دیزی عودلاجان، بازارچه عودلاجان، کافه گالری صراحی و مسجد سپهسالار قدیم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ تمیز تهران

کافی شاپ تمیز تهران را می‌توانید در شهر تهران محله ارگ - پامنار پیدا کنید. استان تهران، تهران، سعدی جنوبی، ناصر خسرو، مروی، پامنار، بین مسجدآقا و حاجیها آدرس دقیق این کافی شاپ است. اگر اطلاعات بیشتری از کافی شاپ تمیز تهران می‌خواهید، می‌توانید با شماره تلفن آن 09129262720 تماس بگیرید.

کافی شاپ تمیز تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله ارگ - پامنار است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ تمیز تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ تمیز تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس سعادت توقف دارند، استفاده کنید. اگر بخواهید از طریق مترو به این کافی شاپ بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو امام خمینی پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ تمیز تهران را به شما معرفی می‌کند. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ تمیز تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده تمیز واقع شده‌اند:

 • کافه شهریار
  اردستانی، بازار امین السلطان، موسوی، مهدوی، تهرانچی
 • همکافه
  خیام، 15 خرداد، بازار کفاشها، تیمچه حاجب الدوله
 • قهوه آنیس
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • کافه لمیر
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو
 • کافی اپرا
  ناصرخسرو، 15 خرداد، بازار کویتیها، بازار مسجد جامع، بازار مسگرها، بین بازار صندوق سازها و بازار گونی فروشها
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فولاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تمیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تمیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تمیز ندارد.
  neshan logo