عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد (محله نازی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، تولایی، نیکنام

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان نیکنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، بازار روز نازی آباد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی، میدان بازار دوم نازی آباد و کافه رستوران راندوو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد، شهر تهران، محله نازی آباد خیابان نیکنام است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، تولایی، نیکنام واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بانوان نیل قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، تولایی، نیکنام


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پانزده خرداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  شهید کوهی، کوی ولیعصر، بهمنیار، عباسی، بین تاجیک و یاخچی آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد ندارد.
  neshan logo