info
عکس ایستگاه مترو مدافعان سلامت
category

ایستگاه مترو مدافعان سلامت (محله کشاورز غربی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه مترو مدافعان سلامت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

موقعیت ایستگاه مترو مدافعان سلامت در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت (ایستگاه مترو) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان تونل توحید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین خانه معلم توحید، فروشگاه همراه اول، اژدر زاپاتا، درب ضد سرقت راشا و رستوران سوپ چی قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو مدافعان سلامت


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو مدافعان سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو مدافعان سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو مدافعان سلامت ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، نجات
ثبت نظر و تصویر
neshan logo