عکس پایگاه مرکز سلامت علائین
category

پایگاه مرکز سلامت علائین (محله علایین، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میثم جنوبی، بهداری

موقعیت پایگاه مرکز سلامت علائین در محله علایین تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز سلامت علائین (مرکز واکسیناسیون) در محله علایین ری و خیابان میثم جنوبی، بهداری واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله علایین ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرایشگاه ماهان، لبنیات موسوی، نان لواش، آرایشگاه زنانه آیناز و مرکزسلامت جامع شهری علایین قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه مرکز سلامت علائین


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میثم جنوبی، بهداری

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت علائین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز سلامت علائین

  • avatar
    نیما.محمدی (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 06 خرداد ماه 1400

    خلوت خنک عالی، جای پارک هم داره

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت علائین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت علائین تهران ندارد.