category بیمارستان و زایشگاه اقبال (محله سلسبیل شمالی، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نواب صفوی، آذربایجان، بین رودکی و عبدالله زاده

موقعیت بیمارستان و زایشگاه اقبال در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بیمارستان و زایشگاه اقبال (بیمارستان) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان آذربایجان واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لولاگر و پاساژ برج گردون و همچنین صرافی بیوک، دندانپزشکی اندیشه، نمایندگی کد 399 مدیران خودرو mvm و cherry، پیتزا و کنتاکی ایرانیان و شیما کفش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نواب صفوی، آذربایجان، بین رودکی و عبدالله زاده

تلفن تماس: 02166832765

وب‌سایت رسمی: eghbalhospital.com


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان و زایشگاه اقبال واقع شده‌اند:

 • بیمارستان لولاگر
  (3.2)
  نواب صفوی، دامپزشکی، خوش جنوبی، بین سرمدی و قادری
 • بیمارستان و زایشگاه بابک
  (4.1)
  امام خمینی، کارون، بین طوس و مقدم
 • بیمارستان شهریار
  (2.3)
  آزادی، آذربایجان، بین کارون و جاویدزاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکو (کاوشگر نشان) در تاریخ دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان و زایشگاه اقبال تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان اقبال اقبال - بيمارستان بیماستان و زایشگاه اقبال بیمارستان اقبال بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 مرداد ماه 1400
  نظرات کاربران در مورد بیمارستان و زایشگاه اقبال
  • ایران 12 (کاوشگر) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   بیمارستان بسیار قدیمی شده و بعضی قسمت هاش باید بازسازی و نوسازی بشه امکانات خیلی کم و ضعیفی داره بهداشت در سطح پایینی هست، امکانات رفاهی برای بیماران خیلی داغونه بیشتر شبیه کشتارگاه است تا زایشگاه

  • heravi (پیشاهنگ) دوشنبه 01 دی ماه 1399

   بخاطر پزشکی که انتخاب کرده بودم زایمانم رو اینجا انجام دادم برخورد پرستارا خیلی خوب بود دائم حواسشون بهم بود و میرسیدن بهم

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان و زایشگاه اقبال تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان و زایشگاه اقبال تهران ندارد.