info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام (محله ابوذر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام

ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین پردیس سینمایی زندگی، برگر 1358، فروشگاه رفاه، بوستان میعاد و کرپ کافه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ابوذر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بعد از بوستان سوم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس احسان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مهد اسلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مختاری، قانع، بین حصارکی و خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خجسته پور، بین مجتمع اسکان و طالبی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان باهنر
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس ناهید
  مرزداران، بین اشرفی اصفهانی و رضایی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام ندارد.
  neshan logo