info
عکس استخر کانون شهید رجایی
category

استخر کانون شهید رجایی محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی استخر کانون شهید رجایی

استخر کانون شهید رجایی (استخر شنا) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان استقلال واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان، باغ موزه نگارستان و بازار ابن سینا و همچنین فست فود فدرا، بیمارستان طرفه، پمپ بنزین 125 بهارستان، درمانگاه دندانپزشکی خیریه امام موسی کاظم و سفارت تایلند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجموعه به ایستگاه مترو دروازه شمیران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر استخرهای که در محدوده استخر کانون شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • استخر ایران امروز تهران
  میدان بهارستان
 • استخر رفاه تهران
  (4.0)
  مصطفی خمینی، علامه شریف رضی، گل محمدی، بین مردم و فلاح
 • استخر مجموعه ورزشی بهارستان تهران
  (3.6)
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی استخر کانون شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد استخر کانون شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه استخر کانون شهید رجایی ندارد.
  neshan logo