info
عکس پلیس امنیت اقتصادی
category

پلیس امنیت اقتصادی محله بهارستان، مشهد

کلانتری
4.5
2 رای

درباره‌ی پلیس امنیت اقتصادی

پلیس امنیت اقتصادی (کلانتری) در محله بهارستان مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از سه کلانتری در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره گذرنامه مشهد، ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه، سوگواره نگین شکسته، اداره آگاهی رضا شهر و سلف سرویس دانشکده شهید محمد منتظری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کلانتری‌های که در محدوده پلیس امنیت اقتصادی واقع شده‌اند:

 • پلیس فتا خراسان رضوی
  (3.6)
  بلوار پیروزی، بین میدان شهید کاوه و پیروزی 2/2
 • اداره آگاهی رضا شهر
  (4.2)
  بلوار پیروزی، پیروزی 2/2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی ظریفیان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 25 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پلیس امنیت اقتصادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 25 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پلیس امنیت اقتصادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پلیس امنیت اقتصادی ندارد.
  neshan logo