info
عکس مرکز خرید سپه شهر
category

مرکز خرید سپه شهر محله کوهسار، تهران

بازار و مرکز خرید
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید سپه شهر

مرکز خرید سپه شهر (بازار و مرکز خرید) در محله کوهسار تهران و خیابان رجایی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سردخانه سازمان گوشت و لبنیات پگاه، مصالح ساختمانی بنویدی ، پوشاک رنگین جامه، نان سنگک کیان و تعمیرگاه سامکو سرویس قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید سپه شهر واقع شده‌اند:

 • بازارچه ولیعصر
  (3.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • بازارچه فصلی حکیمیه
  (3.7)
  زین الدین، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آذرنوش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید سپه شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید سپه شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید سپه شهر ندارد.
  neshan logo