info
عکس ایستگاه اتوبوس باغستان
category

ایستگاه اتوبوس باغستان باغستان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغستان

ایستگاه اتوبوس باغستان (ایستگاه اتوبوس) در باغستان و بزرگراه باغستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران میلاد، داروخانه دکتر صفایی، پیتزا و ساندویچ 45 سانتی ارزون، جوش آرگون مهرداد و دفتر پیشخوان دولت باغستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغستان

ایستگاه اتوبوس باغستان در شهر باغستان، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باغستان، بین میرکی و 20 متری بهشتی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغستان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف باغستان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایرانیان طرابی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغستان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس باغستان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغستان
  بزرگراه باغستان، تقاطع بلوار رسول اکرم
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  (5.0)
  بلوار ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغستان ندارد.
  neshan logo