info
عکس ایستگاه مترو فردوسی
category

ایستگاه مترو فردوسی (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو فردوسی

موقعیت ایستگاه مترو فردوسی در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو فردوسی (ایستگاه مترو) در محله فردوسی تهران و میدان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه رمنس، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، فروشگاه فال نیک و صرافی ملی ایران قرار گرفته است.سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو سعدی
  (5.0)
  سعدی شمالی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه مترو طالقاني
  (4.5)
  مفتح جنوبی، بین رفاه کارگران و طالقانی
 • ایستگاه مترو دروازه دولت
  (3.8)
  انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 24 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو فردوسی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
   پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

   یستگاه مترو فردوسی، یکی از ایستگاه‌های مترو تهران است که در نزدیکی میدان فردوسی تهران واقع شده‌است. این ایستگاه در خط چهار مترو تهران واقع شده‌است.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو فردوسی ندارد.
  neshan logo