info
عکس ایستگاه اتوبوس باربری
category

ایستگاه اتوبوس باربری محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باربری

ایستگاه اتوبوس باربری (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شهید رجایی، فروشگاه اتکا رجایی، نمایندگی سایپا محمد خلیلی عباس آبادی کد ۵۸۹۲، دبیرستان دخترانه مطهره شاهد و تالار هدهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باربری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس باربری تهران است که در محله یاخجی آباد - رضوان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید رجایی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باربری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو علی آباد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پویا قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باربری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باربری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دستواره
  بلوار دستواره، بین مدرسه و باستانی پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس ستاره
  بلوار شهید رجایی، رضایی عدل، آهن فروشان، شریعتی، بین شهید محمد جلیل علیزاده و گلدان سازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باربری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باربری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باربری ندارد.
  neshan logo