info
عکس نانوایی بربری
category

نانوایی بربری محله نارمک جنوبی، تهران

درباره‌ی نانوایی بربری

نانوایی بربری (نانوایی) در محله نارمک جنوبی تهران و خیابان تاج الدین واقع شده است. این مکان یکی از دوازده نانوایی در محله نارمک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شرق و همچنین باتری فروشی ماشین ارسال باتری خودروآرمن، تعمیرگاه ژاپنی (حاج اکبر)، قهوه شانت، مسجد امام رضا (ع) و پخش لوازم آشپزخانه صدرا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد نانوایی بربری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  عابدین حسین نژادموزیرج
  دوشنبه 20 دی ماه 1400

  نانوا خیلی انسان مودبی هست


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی بربری واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواش
  دماوند، ابوریحان، تیموری فر
 • نانوایی تافتونی
  دماوند، ابوریحان، تیموری فر، بین جدیدی و محمدی
 • نانوایی لواشی
  بلوار شهید ثانی، غیاثی پور
 • نانوایی سنگکی ۱۰۱۱
  گلشن دوست، مسیل منوچهری، بین آقاجانی و هشت متری دوم
 • نانوایی سنگکی
  (5.0)
  گلشن دوست، سلیمی افضل، بین خادمی و واشقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط milad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی بربری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی بربری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی بربری ندارد.
  neshan logo