info
عکس سوپر مارکت تبریزیان
category

سوپر مارکت تبریزیان محله فاطمی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.2
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت تبریزیان

سوپر مارکت تبریزیان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فاطمی تهران و خیابان انتصاریه واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین موسسه آموزش عالی هنر و معماری پارس، باشگاه رایان فیتنس، هتل پارادیس، سلامتکده طب سنتی حکیم و نشر چشمه ساختمان مرکزی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت تبریزیان واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  دکتر فاطمی، علیزاده، مرجان
 • سوپر مارکت مرجان
  دکتر فاطمی، ششم - شیخلر، تقاطع مرجان
 • سوپر مارکت نظر لو
  دکتر فاطمی، هشت بهشت، اردشیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بابک.میم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت تبریزیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت تبریزیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت تبریزیان ندارد.
  neshan logo