info
عکس ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
category

ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی

ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه ژیوفیزیک دانشگاه تهران، سازمان انرژی اتمی ایران، ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی و کتابخانه موسسه ژئوفیزیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران

ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله امیرآباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کارگر شمالی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بوستان گفتگو است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انرژی اتمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاک شناسی
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  بزرگراه کردستان، ابراهیمی، بین والفجر و فجر دوم
 • ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم
  بزرگراه حکیم، دهم، یازدهم، بین 11/2 و 11/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی ندارد.
  neshan logo