عکس آزمایشگاه مقیمی
مشاهده در نقشه نشان
category

آزمایشگاه مقیمی (محله عدالت، یزد)

آزمایشگاه تشخیص طبی
4.0
6 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید قندی، بین چهاردهم و دوازدهم

موقعیت آزمایشگاه مقیمی در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

آزمایشگاه مقیمی (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله عدالت یزد و خیابان شهید قندی واقع شده است. این مکان یکی از دو آزمایشگاه تشخیص طبی در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین سینما تک، Zehn E Ziba Store فروشگاه ذهن زیبا، مدرسه، جواد الائمه، رستوران ایتالیایی رم و فرآورده های گوشتی ساویس قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید قندی، بین چهاردهم و دوازدهم


سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه مقیمی واقع شده‌اند:

 • ازمایشگاه پارسه
  خیابان تیمسار فلاحی، نغمه
 • آزمایشگاه کسرا
  (1.0)
  بلوار شهیدان اشرف، نرسیده به فرساد 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه مقیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آزمایشگاه تشخیص طبی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه مقیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه مقیمی ندارد.
  neshan logo