info
عکس دفتر خدمات الکترونیک قضایی
category

دفتر خدمات الکترونیک قضایی محله شهرک پردیس، اصفهان

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
5.0
2 رای

درباره‌ی دفتر خدمات الکترونیک قضایی

دفتر خدمات الکترونیک قضایی (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله شهرک پردیس اصفهان و خیابان بازارچه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی و مجتمع تجاری آلاء و همچنین کارواش غدیر، داروخانه حافظ، فروشگاه کتاب شهر کتاب شرق، استخر زمرد اصفهان و بستنی آبشار قرار گرفته است.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر خدمات الکترونیک قضایی واقع شده‌اند:

 • دفتر پیشخوان هشت بهشت شرقی
  هشت بهشت شرقی، بین همدانیان و قدس
 • دفتر پیشخوان دولت 1439
  (5.0)
  رکن الدوله شرقی، بین مهرگان و ریخته گری
 • دفتر پیشخوان دولت
  (4.0)
  رکن الدوله شرقی، بین مهرگان و ریخته گری
 • دفتر خدمات الکترونیک انتظامی و پلیس + ۱۰
  (4.4)
  بازارچه، بین محمود دهقان و نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 18 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات الکترونیک قضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات الکترونیک قضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات الکترونیک قضایی ندارد.
  neshan logo