info
عکس خوابگاه کوی دانشگاه برادران
category

خوابگاه کوی دانشگاه برادران محله امیرآباد، تهران

خوابگاه و پانسیون

درباره‌ی خوابگاه کوی دانشگاه برادران

خوابگاه کوی دانشگاه برادران (خوابگاه و پانسیون) در محله امیرآباد تهران و بزرگراه جلال آل احمد، کارگر شمالی واقع شده است. این خوابگاه یکی از هشت خوابگاه و پانسیون در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تاریخ علوم پزشکی و مجتمع تجاری احسان و همچنین شرکت دنیای پردازش، مرکز مخابرات قدس، کبابی سبلان، پیتزا مارتین و مسجد کوی دانشگاه تهران قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه کوی دانشگاه برادران واقع شده‌اند:

 • خوابگاه زینبیه
 • خوابگاه قائم
 • خوابگاه فاطمیه
 • خوابگاه جلال آل احمد
  بزرگراه شهید گمنام، ارشد شمالی
 • خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران
  کارگر شمالی، بین ابراهیمی و فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط omidblack (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه کوی دانشگاه برادران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه کوی دانشگاه برادران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه کوی دانشگاه برادران ندارد.
  neshan logo