info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری محله سعادت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری

ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله سعادت آباد تهران و خیابان جوریکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت تین، بوستان لادن، کلینیک زیبایی آمور، رستوران میشو و بازار میوه و تره‌بار سعادت اباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری تهران

ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سعادت آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، جوریکی، نرسیده به جمشیدی 1 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی باغ آسمون واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان شانزده
  سعادت آباد، بین کوروش و میر حسینی
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بلوار شاهنامه، بین صبحی و پرند
 • ایستگاه اتوبوس کیان
  سعادت آباد، بین مقدس و کیان
 • ایستگاه اتوبوس صبحی
  بلوار شاهنامه، صبحی، ذبیحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری ندارد.
  neshan logo