info
عکس کافه رستوران هونر
category

کافه رستوران هونر محله ایرانشهر، تهران

درباره‌ی کافه رستوران هونر

کافه رستوران هونر (کافی‌شاپ) در محله ایرانشهر تهران و خیابان عاصم ترابی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از 108 کافی‌شاپ در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و کارواندیشه نوآور و همچنین بوستان هنرمندان، تماشاخانه ایرانشهر، مهمانپذیر کوژین، رستوران گیاهی خانه هنرمندان ایران و کافه گالری ایرانشهر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه رستوران هونر تهران

کافی شاپ کافه رستوران هونر تهران را می‌توانید در شهر تهران محله ایرانشهر پیدا کنید. استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، اردلان - ممیز، عاصم ترابی، بین بیژن و بهشهر آدرس دقیق این کافی شاپ است.

کافی شاپ کافه رستوران هونر تهران از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله ایرانشهر است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه رستوران هونر تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه رستوران هونر تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو هفت تیر پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه رستوران هونر تهران به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه رستوران هونر تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه رستوران هونر واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران مستر آرشیتکت
  قرنی، سمیه، بین پورموسی و استاد نجات اللهی
 • کافه کراسولا
  انقلاب اسلامی، استاد نجات اللهی(ویلا)، بین فلاح پور و شیرین
 • کافه پاین
  مفتح، فلامکی
 • کارفه
  کریمخان زند، عضدی (آبان)، ارشد
 • کافه جواهر
  مفتح، بین شریعتی و فلامکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران هونر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران هونر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران هونر ندارد.
  neshan logo