info
عکس فروشگاه مهروند
category

فروشگاه مهروند محله قاسم آباد، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مهروند

فروشگاه مهروند (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله قاسم آباد یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله قاسم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نادری و همچنین مصالح ساختمانی شفیع نادری، بانک مشاغل استان یزد، طباخی قوچ طلایی ، فست فود حالیت باشه و ساختمان M&M قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مهروند واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت اوا
  بلوار جانباز، بین خیبر و بدر
 • سوپرمارکت یاس
  خیابان فضیلت، غفاری
 • هایپر مزه
  بلوار جانباز، بین خیبر و بدر
 • هایپر گلشن
  بلوار جانباز، گلشن، بین گلشن4 و 6
 • سوپرمارکت شبانه روزی مسعودخان
  بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط habibi// (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مهروند ندارد.
  neshan logo