info
عکس مامورسرای برق منطقه ای
category

مامورسرای برق منطقه ای محله فاطمی، تهران

مهمانپذیر و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مامورسرای برق منطقه ای

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مامورسرای برق منطقه ای (مهمانپذیر و پانسیون) در محله فاطمی تهران و خیابان دیدگاه واقع شده است. این مکان یکی از چهار مهمانپذیر و پانسیون در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش، موزه هنرهای معاصر تهران و مرکز خرید لاله و همچنین موزه فرش ایران، شرکت کنترل ترافیک تهران، پارکینگ طبقاتی لاله، پمپ بنزین و آزمایشگاه تشخیص پزشکی بهار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سجاد افخمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 30 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مامورسرای برق منطقه ای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 مهر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مامورسرای برق منطقه ای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مامورسرای برق منطقه ای ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر شمالی، دیدگاه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo