عکس ایستگاه اتوبوس طوس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس طوس (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ری، خراسان، نجفی

موقعیت ایستگاه اتوبوس طوس در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس طوس (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان نجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوثر و بازار علی و همچنین فروشگاه افق کوروش، مسجد مرحوم آیت الله فومنی، قهوه آدنیس (خراسان)، بانک ملت و عطاری قنبری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طوس

در شهر تهران، محله قیام خیابان نجفی، ایستگاه اتوبوس طوس قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ری، خراسان، نجفی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس طوس عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان قیام قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس طوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ری، خراسان، نجفی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی ع
  مصطفی خمینی، 15 خرداد، بین صادق پور و موسوی کیانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
  مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان
  شوش، بین پیمانی و میدان شوش
 • ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل
  مصطفی خمینی، بین دلشاد و بالاگر
 • ایستگاه اتوبوس کارگشایی
  ری، بین پرهیزکار و یوسف آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طوس ندارد.
  neshan logo