عکس ایستگاه اتوبوس نگین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نگین (محله امیر دژبان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خرم آباد

موقعیت ایستگاه اتوبوس نگین در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نگین (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان خرم آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان علوم مغز و اعصاب ایران و همچنین برج نگین آبشار، ساحل آرامش و سوپر مارکت آبشار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نگین

ایستگاه اتوبوس نگین در شهر تهران، محله امیر دژبان و خیابان خرم آباد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خرم آباد واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نگین عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی باران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نگین مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خرم آباد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نگین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ساحل
  علامه قزوینی، بین میلاد دوم و میدان ساحل
 • ایستگاه اتوبوس عرفان
  جوزانی
 • ایستگاه اتوبوس دریاچه
  میعاد، نرسیده به میدان دریاچه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نگین ندارد.
  neshan logo