info
عکس ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2
category

ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2 محله سعادت آباد، تهران

پلیس راهنمایی و رانندگی
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2

ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2 (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله سعادت آباد تهران و میدان شهید حسن طهرانی مقدم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از دو پلیس راهنمایی و رانندگی در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه دایره المعارف و مرکز تجاری سروستان و همچنین آزمایشگاه شبانه روزی پاتوبیولوژی و ژنتیک آرامش، کافه رستوران فرین، شیرینی گلبن، دارالترجمه رسمی سورن 818 و کباب سرای ژابیز قرار گرفته است.
سایر مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی که در محدوده ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2 واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Adventure (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 2 ندارد.
neshan logo