عکس فروشگاه افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه افق کوروش (اصفهان)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
4 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین دکتر چمران و سروستان

موقعیت فروشگاه افق کوروش اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین بیمه دانا سرپرستی منطقه چهار اصفهان، مسجد امیرالمومنین (ع)، دفتر خدمات قضایی کد 93305002، مجموعه شهر شاد و سلامت و فلافل جی قرار گرفته است.


درباره فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش در محله سروستان شهر اصفهان، در خیابان جی غربی قرار دارد. فروشگاه افق کوروش یکی از فروشگاه‌های خوب محله سروستان به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه افق کوروش، فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش و دیلی مارکت قرار دارند.


چطور به فروشگاه افق کوروش برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه افق کوروش رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه افق کوروش دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین دکتر چمران و سروستان

وب‌سایت رسمی: okcs.com


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  لاهور، بلال غربی، بین خداداد و نکته دان
 • فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش
  لاهور، مروج، حسینی
 • دیلی مارکت
  (5.0)
  خواجه عمید، شهید طالبی، تالار
 • فروشگاه وین مارکت
  (4.0)
  خواجه عمید، ویلا، میدان هفت تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mousa Ebi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo