عکس ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، بین جان نثار و شاهرودی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم در محله قیام تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان قیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سوم شعبان و مجتمع تجاری خراسان و همچنین لبنیات رحمانی، فروشگاه لباس روحانیت غدیر، آجیل وخشکبارصفه، مدرسه محبان الحسین (ع) و حسینیه بیت الفاطمه سلام الله علیها قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم

ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم را می‌توانید در شهر تهران، محله قیام خیابان قیام پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس قیام، بین جان نثار و شاهرودی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان قیام است. آژانس غیاثی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، بین جان نثار و شاهرودی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مشهدی رحیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس افشار
  شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار
 • ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو
  شوش، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  بزرگراه محلاتی، تمدن، 17 شهریور، بین هاشمی و یاس
 • ایستگاه اتوبوس لطفی
  شوش
 • ایستگاه اتوبوس ارج
  شوش، بین مظاهری و ابراهیمی ارج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 10 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 10 فروردین ماه 1402

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم ندارد.
  neshan logo