info
عکس پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب
category

پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب محله جوانمرد قصاب، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
3.0
2 رای

درباره‌ی پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب

پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار شهید رجایی، کریمی واقع شده است. این پایانه یکی از سه پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی خانواده و چهارشنبه بازار و همچنین پارکینگ مترو جوانمرد قصاب، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد و جاکلیدی سیلیکونی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

 • پایانه تاکسیرانی
  بلوار دستواره
 • ایستگاه شماره 8
  (5.0)
  بلوار دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب ندارد.
  neshan logo