عکس پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب
category

پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب (محله جوانمرد قصاب، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دستواره

موقعیت پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله جوانمرد قصاب تهران و خیابان دستواره واقع شده است. این پایانه یکی از سه پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله جوانمرد قصاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی خانواده و همچنین ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارکینگ مترو جوانمرد قصاب، جاکلیدی سیلیکونی، پایانه تاکسیرانی و شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دستواره


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه مترو جوانمرد قصاب ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب تهران ندارد.