عکس ایستگاه اتوبوس راضی
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس راضی (محله جواد الائمه، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید قندی، بین شهيد قندي 1 و بلوار صیاد شیرازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس راضی در محله جواد الائمه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس راضی (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و خیابان شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین شیرینی گلبن، دبستان پسرانه دوره اول شهید راضی، رستوران ایتالیایی رم، زیتون و لوازم التحریر باران قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس راضی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس راضی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه اتوبوس راضی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس راضی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس راضی ندارد.
neshan logo