category کارواش (محله اوقاف، تهران)

کارواش
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین عینعلی و شکوفه

موقعیت کارواش در محله اوقاف تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کارواش (کارواش) در محله اوقاف تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این مکان یکی از دو کارواش در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز معاینه فنی خودرو سراج، سالن سنگ نوردی شهدای اوقاف، رستوران صدف، بوستان سراج و نانوایی لواش قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین عینعلی و شکوفه


سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش واقع شده‌اند:

 • کارواش توربو
  (2.8)
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)
 • کارواش قائم
  (4.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)، بین والائیان و مجاهد یکم
 • کارواش استقلال
  (4.0)
  هنگام، بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HB (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 27 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو ماشین شویی کارواش خودروشویی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 27 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش تهران ندارد.