عکس دیزنی لند علاالدین مشاهده در نقشه نشان
category

دیزنی لند علاالدین (محله فردوسی، تهران)

شهربازی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فردوسی، گل پرور

موقعیت دیزنی لند علاالدین در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


دیزنی لند علاالدین (شهربازی) در محله فردوسی تهران و خیابان گل پرور واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه رمنس، داروخانه شبانه روزی رامین، صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، فروشگاه فال نیک و آچارباز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فردوسی، گل پرور


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط barati$ (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیزنی لند علاالدین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز تفریح سرگرمی شهربازی تفریحی بازی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دیزنی لند علاالدین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیزنی لند علاالدین تهران ندارد.
neshan logo