عکس پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی)
category

پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی) (محله بروجردی - دهقان، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آزادگان، امام رضا، بعد از هاشم آباد

موقعیت پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی) در محله بروجردی - دهقان تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی) (مرکز واکسیناسیون) در محله بروجردی - دهقان تهران و خیابان امام رضا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید داود و همچنین بوستان شهید آوینی، اتکا شهید بروجردی، نانوایی تافتون، مرکز بهداشت آفرینش 2 (شهید بروجردی) و مدرسه پسرانه هدف قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آزادگان، امام رضا، بعد از هاشم آباد

تلفن تماس: +982133609880

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir

ساعت کاری پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی)

 • شنبه08:00 - 14:00
 • یک‌شنبه08:00 - 14:00
 • دوشنبه08:00 - 14:00
 • سه‌شنبه08:00 - 14:00
 • چهارشنبه08:00 - 14:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 14:00
 • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی)

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) یکشنبه 18 اردیبهشت ماه 1401

  رسیدگی و پاسخگویی خوبی دارد و معمولا خلوت است

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه سلامت شماره 2 آفرینش (شهید بروجردی) تهران ندارد.