info
عکس بوستان زاگرس
category

بوستان زاگرس محله فاز یک، پرند

درباره‌ی بوستان زاگرس

بوستان زاگرس (پارک) در محله فاز یک شهر جدید پرند و خیابان زاگرس واقع شده است. این بوستان یکی از هفت بوستان در محله فاز یک شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعویض روغنی شهریار، نظام مهندسی ساختمان شهر جدید پرند، شیرینی و بستنی هدیش، خودپرداز بانک پاسارگاد و بیمه نوین نمایندگی قربان نژاد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان زاگرس پرند

برای رفتن به بوستان زاگرس پرند باید به در محله فاز یک شهر پرند بروید. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، پرند، بلوار علامه مطهری، زاگرس، بین زاگرس 4 و 5 قرار دارد. بوستان زاگرس پرند را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله فاز یک دانست.

چطور به بوستان زاگرس پرند برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. مثلاً از لوکیشن دقیق بوستان زاگرس پرند روی نقشه باخبر شوید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر دیگر کاربران را در مورد این پارک بخوانید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. ما آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک بوستان زاگرس پرند را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.
سایر پارک‌های که در محدوده بوستان زاگرس واقع شده‌اند:

 • بوستان گلایل
  (5.0)
  کوهستان، گلایل 4، گلایل، گلایل 8
 • پارک شمشاد 2
  (5.0)
  بلوار علامه مطهری، کوهسار شرقی، شمشاد
 • پارک پرنیان
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، البرز شمالی، آراد جنوبی، کوی اول
 • پارک بانوان
  (5.0)
  بلوار علامه مطهری، نرسیده به کوهسار
 • بوستان باران
  (4.0)
  بلوار امام خمینی، آسمان، بین باران و بنفشه 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط لیلا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان زاگرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان زاگرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان زاگرس ندارد.
  neshan logo