info
عکس بوستان شهدای گمنام زینبیه
category

بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران

پارک

درباره‌ی بوستان شهدای گمنام زینبیه

بوستان شهدای گمنام زینبیه (پارک) در تهران و بزرگراه یاسینی، بزرگراه شهید دوران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان فرزانگان 4، نانوایی بربری، بیمه حکمت | یار احمدی 1386، مسجد الزهرا و پلی کلینیک تخصصی شفا نزاجا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران

بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران در شهر تهران، محله زینبیه واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه یاسینی، بزرگراه شهید دوران بروید. بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله زینبیه دانست. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس فلکه اطلاعات در نزدیکی بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران قرار دارد. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان شهدای گمنام زینبیه تهران را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان شهدای گمنام زینبیه واقع شده‌اند:

 • بوستان خانواده
  بزرگراه باقری، خاقانی
 • پارک تفریحی شهید مهتدی
  بزرگراه شهید دوران
 • پارک عرفان
  بزرگراه یاسینی، بزرگراه شهید دوران
 • پارک خاقانی
  بزرگراه باقری، خاقانی، نرسیده به فرخی
 • پارک آوند
  بزرگراه یاسینی، بزرگراه باقری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد بزی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان شهدای گمنام زینبیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان شهدای گمنام زینبیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان شهدای گمنام زینبیه ندارد.
  neshan logo