عکس ترمینال مسافربری اراک
category

ترمینال مسافربری اراک (اراک)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، بلوار محلات

موقعیت ترمینال مسافربری اراک را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اراک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال مسافربری اراک (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اراک و بلوار محلات واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، جوان سیر ایثار(حمل و نقل داخلی و بین المللی)، درب ورودی ترمینال مسافربری، سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک و انبار مرکزی ترمینال قرار گرفته است.


تصاویر ترمینال مسافربری اراک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، بلوار محلات


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پرویز (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 31 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال مسافربری اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 31 شهریور ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال مسافربری اراک

 • avatar
  کاربر نشان () چهارشنبه 30 شهریور ماه 1401

  نسبت به پایانه ی شهرکرد مثل کاخ می مونه

 • avatar
  محمد عاشقی (شهریار سطح ۷) سه شنبه 21 دی ماه 1400

  انگار ترمینال برا یک شهر کوچک ساخته شده خیلی هم بی بند بار و سوپر مارکتیش هم انگار سر گردنه س همچین گرون میفروشه ک نتونی راه بری

 • avatar
  mehrdad (شهریار سطح ۳) چهارشنبه 06 اسفند ماه 1399

  هیچ امکاناتی نداره خیلی ضعیفه و فضاش هم کثیفه

 • avatar
  سالاریان (شهریار سطح ۵) جمعه 13 فروردین ماه 1400

  ترمینال مسافربری اراک امکانات پایین و سرویس دهی ضعیفی داره، پرسنل نداره و وضعیت بهداشتشم خراب و خیلی شلوغ و بی نظمه و ماشیناشم ناامن و بی کیفیت

 • avatar
  بی باک (شهریار سطح ۳) سه شنبه 18 خرداد ماه 1400

  ترمینال مسافربری اراک امکانات ارائه شده بسیار ضعیف و نظافت بسیار بد

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال مسافربری اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال مسافربری اراک ندارد.