عکس ترمینال اتوبوسرانی صفه
category

ترمینال اتوبوسرانی صفه (اصفهان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، پل دفاع مقدس

موقعیت ترمینال اتوبوسرانی صفه یکی از پایانه‌های خوب منطقه اصفهان را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال اتوبوسرانی صفه (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اصفهان و خیابان پل دفاع مقدس واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین عجایب و همچنین ترمینال مسافربری صفه، هتل همام اصفهان، رستوران پاسارگاد، ایستگاه مترو دفاع مقدس و خرازی مهربانان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو دفاع مقدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر ترمینال اتوبوسرانی صفه


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، پل دفاع مقدس


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال اتوبوسرانی صفه واقع شده‌اند:

 • ترمینال مسافربری صفه
  (3.9)
  بزرگراه شهید دستجردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال اتوبوسرانی صفه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ترمینال اتوبوسرانی صفه

  • avatar
   صالح (شهریار سطح ۴) جمعه 18 شهریور ماه 1401

   این ترمینال در خروجی اصفهان به سمت شیراز قرار دارد. سرویس دهی اتوبوس ها به نسبت ترمینال کاوه کمتر است. این ترمینال در تقاطع کمربندی های شرقی و غربی اصفهان از سمت جنوب قرار دارد و اتوبوسها به سرعت می توانند در خروجی های شهر به سمت یزد، تهران،شیراز و ... قرار گیرند

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه 1401

   عالیه😻

  • avatar
   سید (شهریار سطح ۹) پنجشنبه 02 دی ماه 1400

   عالی

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۸) پنجشنبه 16 دی ماه 1400

   زیاد تعریفی نداره

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۳) پنجشنبه 21 فروردین ماه 1399

   بسیار عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال اتوبوسرانی صفه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال اتوبوسرانی صفه اصفهان ندارد.