info
عکس سوپر میوه زیتون
category

سوپر میوه زیتون محله آزاد شهر، یزد

میوه و سبزی فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر میوه زیتون

سوپر میوه زیتون (میوه و سبزی فروشی) در محله آزاد شهر یزد و خیابان معراج(کارتن سازی) واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت میوه و سبزی فروشی در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آکواریوم پردیس، ساندویچ تکنام، بوتیک ریچ من، فروشگاه لوله و اتصالات آبشار و تعویض روغنی سیاه و سفید قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده سوپر میوه زیتون واقع شده‌اند:

 • سبزیجات مامان جون
  (5.0)
  بلوار واعظ، بین 27 و 10 متری ولی عصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر میوه زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر میوه زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر میوه زیتون ندارد.
  neshan logo