عکس اندیشکده مشیر مشاهده در نقشه نشان
category

اندیشکده مشیر (اصفهان)

مکان عمومی
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، سهروردی، جلالان شرقی، گلریز

موقعیت اندیشکده مشیر اصفهان را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


اندیشکده مشیر در اصفهان و خیابان گلریز واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ناژوان و همچنین ترمینال زاینده رود، نانوایی سنگکی مسجد، مسجد نبی اکرم، مدرسه ابتدایی زکریا و بستنی رولی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، سهروردی، جلالان شرقی، گلریز

تلفن تماس: 09130804229

وب‌سایت رسمی: moshir.net


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط danielm (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اندیشکده مشیر اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد اندیشکده مشیر

  • avatar
    naseh (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400

    اندیشکده مشیربه عنوان یک مجموعه پژوهشی تصمیم‌ساز درایران، با شعار گامی به سوی تعالی به بلندای ایران؛ قدم در مسیر ارتقاء سطح زندگی جامعه ایرانی برداشته تا در این راه روشن و در پی تدبیر همه جانبه، گامی استوار در جهت توسعه معنویت، عدالت، استقلال، عزت و عقلانیت بردارد

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اندیشکده مشیر اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اندیشکده مشیر اصفهان ندارد.
neshan logo