info
عکس ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب
category

ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب

ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان سعدی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، موزه سکه بانک سپه و پاساژ کاشانی و همچنین هتل زیبا، پارکینگ ناصرخسرو، خودرو آیدی، مسافرخانه همت و لوازم یدکی تراکتور حسن زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب تهران، شهر تهران، محله ارگ - پامنار است. این ایستگاه اتوبوس در سعدی جنوبی، بین پست و امیرکبیر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سعدی جنوبی پایانه جنوب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش
  امام خمینی، سی تیر، نرسیده به فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  امیرکبیر، بین داوودی 2 و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش وصال
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش جوادیه
  امام خمینی، سی تیر، نرسیده به فیاض بخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی پایانه جنوب ندارد.
  neshan logo