info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری تهرانپارس و همچنین کافی نت فراسیستم، فست فود آرتین، مرکز خرید نگین شرق، اموزشگاه موسیقی آوای کوروش و آموزشگاه رانندگی مریخ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بعد از محمود آهنی آمینه 119 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تهرانپارس قرار دارد. تاکسی تلفنی مهران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بعد از محمود آهنی آمینه 119
ثبت نظر و تصویر
neshan logo