info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی
category

ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی محله داوران، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی

ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی (ایستگاه اتوبوس) در محله داوران اراک و خیابان داوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله داوران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین موبایل اعتماد (کریمی)، گیم نت پارسیان، صوتی تصویری کلاسیک، لبنیات دهلق و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی اراک

در شهر اراک، محله داوران ، ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در داوران، بین احمد کریمی و اسماعیل علی بیگی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توس واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه علی بیگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان لعلی
  بلوار قائم مقام فراهانی، لعلی، میدان لعلی
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 1
  میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، میدان فردوس 1
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند، فردوس 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی ندارد.
  neshan logo