info
عکس داروخانه دکتر فاطمه نوعی
category

داروخانه دکتر فاطمه نوعی محله دزاشیب - حکمت، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر فاطمه نوعی

داروخانه دکتر فاطمه نوعی (داروخانه) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان رمضانی واقع شده است. این مکان یکی از سی و پنج داروخانه در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و مجتمع کامپیوتر و موبایل شمرون و همچنین فیزیوتراپی توان نوین، آبمیوه امید، رستوران دل کوک، گیم کلاب Battle Lan و شومینه آوالون قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر فاطمه نوعی تهران

آدرس داروخانه دکتر فاطمه نوعی تهران، شهر تهران، محله دزاشیب - حکمت است. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، دزاشیب، رمضانی است.

داروخانه دکتر فاطمه نوعی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله دزاشیب - حکمت است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه مهتاب محمد پور، داروخانه مهیار حبیبی و داروخانه دکتر اعظم فتحی اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر فاطمه نوعی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس بهزاد در نزدیکی داروخانه دکتر فاطمه نوعی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو تجریش پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر فاطمه نوعی تهران را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر فاطمه نوعی واقع شده‌اند:

 • داروخانه مهتاب محمد پور
  اندرزگو، سلیمی شمالی، بین مهدی زاده و دربندسری
 • داروخانه مهیار حبیبی
  باهنر، دربند، ظهیرالدوله
 • داروخانه دکتر اعظم فتحی
  اندرزگو، سلیمی شمالی، بین مهدی زاده و دربندسری
 • داروخانه اعظم فتحی
  اندرزگو، سلیمی شمالی، بین مهدی زاده و دربندسری
 • داروخانه دکتر صبری
  اندرزگو، سلیمانی، لادن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر فاطمه نوعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر فاطمه نوعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر فاطمه نوعی ندارد.
  neshan logo